Yellow Sox Basketbalclub Bakel

Wedstrijden 2017-2018


Vrouwen Sen. Yellow Sox VSE 1
Mannen Sen. Yellow Sox MSE  1of2
Vrouwen U18 Yellow Sox V18 1
Mannen U18 Yellow Sox M18 1
Mannen U16 Yellow Sox M16 1
Gemengd U12  Yellow Sox X12 1of2
Gemengd U10 Yellow Sox X10 1

 
tijd Thuis Uit Scheidsrechters/sporthal Tafel/Plaats
  22-okt-17      
13:00 BC Bumpers MSE 1 Yellow Sox MSE 1 Stadssporthal SITTARD
         
  28-okt-17 zaalwacht VSE1    
12:00 Yellow Sox X10 1 BC Kimbria X10 2 R Martens-Julie v Oosterhout Jens v Ansem-Yord vd Boomen
12:00 Yellow Sox X12 2 BC LIESHOUT X12 2 Meike Peters-Cato Loeff Nimo v Calsteren-Jeroen Coenen
13:30 Yellow Sox M16 1 Jumping Giants M16 1 Stefan vd Bogaart-Bas Rijbroek ThijsHagens-JJ Ihama
13:30 Yellow Sox X12 1 Bladel X12 1 Rens v Bommel-Tijn Rijbroek Sjoerd Martens-Freek Relou
15:15 Yellow Sox MSE 2 BC Titans MSE 1 Nicole vd Aa-Stefanie Derks Milan Kerkman-Floris Keunen
15:15 Yellow Sox M18 1 BV Schijndel M18 1 Desley vd Laar-Marlijn de Koning Mark Kuijpers- Davey vd Ven
17:00 Yellow Sox VSE 1 BC Bumpers VSE 1 NBB J vd Heuvel-A Zabergja-Et vd Ven
19:00 Yellow Sox MSE 1 Jumping Giants MSE 1 NBB M Bouzrou-Rens Donkers-Titus v Koll
  4-nov-17   zaalwachtMSE1 (Heren 1)  
11:15 Bladel M16 2 Yellow Sox M16 1 Sporthal X-Sport BLADEL
12:00 OBC M18 1 Yellow Sox M18 1 De Ruivert OSS
13:30 Yellow Sox X10 1 BC Bumpers X10 1 L Vermeulen-Milan v Wuytswinkel Julia Verhoeven-Famke Koolen
13:30 Yellow Sox X12 2 Gennep Cougars X12 Sam Vereijken-Alex Vermeulen Daantje Cremers-Indra Scheerder
15:00 Yellow Sox V18 1 High Five V18 2 (VR) Guido Adam-Sander Swinkels Eef v Esdonk-Harm Swinkels
15:00 Yellow Sox X12 1 E.B.C.G. X12 1 Bas Meisen-Maup vd Kerkhof Linde Maas-Wim v Rhee
17:00 Deurne P MSE Yellow Sox MSE 2 De Peelhorst DEURNE
  11-nov-17 zaalwacht MSE2    
17:00 Yellow Sox MSE 2 Tracks Parkstad MSE 2 Bas Meisen-Sander Swinkels M v Wuytswinkel-G Adam- M vd Kerkhof
19:00 Yellow Sox MSE 1 Vido MSE 1 NBB Joh vd Acker- S Segers-C Thomassen
  12-nov-17      
12:00 Achilles '71 VSE 1 Yellow Sox VSE 1 De Hongerman NUENEN
  18-nov-17      
14:45 Bladel X12 1 Yellow Sox X12 1 Sporthal X-Sport BLADEL
15:00 BC LIESHOUT X12 2 Yellow Sox X12 2 De Klumper LIESHOUT
18:15 BV Schijndel M18 1 Yellow Sox M18 1 sporthal Bunderstraat SCHIJNDEL
20:00 Almonte VSE 1 Yellow Sox VSE 1 De Eckart EINDHOVEN
  19-nov-17      
10:30 Jumping Giants M16 Yellow Sox M16 1 sporthal Nederweert NEDERWEERT
15:15 BC Kimbria X10 2 Yellow Sox X10 1 Geusselt MAASTRICHT
16:45 BC Heeze MSE 1 Yellow Sox MSE 1 De Pompenmaker HEEZE
  26-nov-17      
11:00 Dunatos MSE 2 Yellow Sox MSE 2 Marsana MEERSSEN
  2-dec-17   zaalwacht MSE2 (Heren 2)  
12:15 Yellow Sox X10 1 BC Kimbria X10 1 Ch Thomassen-Rens v Bommel Youri v Veghel-Teun Verberne
13:45 Yellow Sox X12 1 Venlo Sport  X12 1 Jeroen vd Heuvel- Tijn Rijbroek Arben Zabergja-Ian Christiaens
13:45 Yellow Sox X12 2 Oirschot X12 2 Koen de Roij-Bas Rijbroek Freek Relou-JJ Ihama
15:15 Yellow Sox M16 1 Venlo Sport  M16 1 Johan vd Acker-Harm Swinkels Marieke Cremers- Charlie Boverhof
15:15 Yellow Sox M18 1 Akros M18 1 Ed v Woensel- Ruud v Woensel Puck Kuijpers-Dana vd Kimmenade
17:00 Yellow Sox V18 1 Almonte V18 2 Yara Goossens-Renee Martens Jeroen vd Heuvel-Davey vd Ven
17:00 Yellow Sox MSE 2 Aeternitas MSE 1 Alex Vermeulen-Guido Adam Nimo v Calsteren-Milan Kerkman
         
  9-dec-17      
13:45 Akros X12 1 Yellow Sox X12 2 't Hoogkoor BOXMEER
14:00 Almonte M18 1 Yellow Sox M18 1 De Eckart EINDHOVEN
16:00 Almonte VSE 1 Yellow Sox VSE 1 De Eckart EINDHOVEN
16:45 Valkenswaard  M16 Yellow Sox M16 1 Amundsenhal VALKENSWAARD
19:00 Yellow Sox MSE 2 Jumping Giants MSE 2 Desley vd Laar-Marlijn de Koning Cato Loeff-Meike Peters
  10-dec-17      
12:00 Vido X12 1 Yellow Sox X12 1 Den Ekkerman VELDHOVEN
13:00 BC Titans V18 1 Yellow Sox V18 1 Kerkrade West KERKRADE
  16-dec-17   zaalwacht MSE1  
14:00 Yellow Sox X10 1 Tracks Parkstad X10 1 K vd Heuvel-Jeroen vd Heuvel Julia Verhoeven-Marieke Cremers
14:00 Yellow Sox X12 2 Grave X12 2 M vd Kerkhof-Sam Vereijken Sam Tsolova-Daantje Cremers
15:00 BC Bumpers VSE 1 Yellow Sox VSE 1 Stadssporthal SITTARD
15:30 Yellow Sox M16 1 Basketbal  Limb M16 Bas Meisen-Thijs Veldman Rubin vDomburg-Thijs Hagens
15:30 Yellow Sox X12 1 BC Heeze X12 1 Sjoerd Martens-Johan vd Acker Teun Verberne-Youri v Veghel
17:15 Yellow Sox V18 1 Deurne Pioniers V18 1 S Swinkels-M v Wuytswinkel Mark Kuijpers-Jeroen Coenen
17:15 Yellow Sox M18 1 Gennep Cougars M18 Alex Vermeulen-Guido Adam Ian Christiaens- Yord vd Boomen
19:00 Yellow Sox MSE 1 BC LIESHOUT MSE 1 NBB E vd Ven-Luka Vermeulen-F Koolen
19:15 E.B.C.G. MSE 2 Yellow Sox MSE 2 De Coevering GELDROP
Website door Buro TARGET