Yellow Sox Basketbalclub Bakel

Wedstrijden 2017-2018


Vrouwen Sen. Yellow Sox VSE 1
Mannen Sen. Yellow Sox MSE  1of2
Vrouwen U18 Yellow Sox V18 1
Mannen U18 Yellow Sox M18 1
Mannen U16 Yellow Sox M16 1
Gemengd U12  Yellow Sox X12 1of2
Gemengd U10 Yellow Sox X10 1


tijd Thuis team Uit team Accommodatie naam Plaats
Datum   Zaalwacht scheidsrechters Tafel bezetting
2-mrt        
19:00 TSBV Pendragon VSE  Yellow Sox VSE 2 Studentensporthal KUB TILBURG
3-mrt     Zaalwacht VSE1/2  
13:00 Yellow Sox X12 1 OBC X12 1 WendyvdBerg-FamkeKoolen LukaVermeulen-PuckKuijpers
13:00 Yellow Sox X12 2 Oirschot X12 2 YaraGoossens-DvKimmenade CharlieBoverhof-IndraScheerder
13:00 BC LIESHOUT X10 1 Yellow Sox X10 1 De Klumper LIESHOUT
14:15 Yellow Sox V18 1 Basketbal Limburg V18 NonjaSmink-IVervoordeldonk IlanvCalsteren-BenneBoverhof
14:15 BC Lieshout M16 1 Yellow Sox M16 1 De Klumper LIESHOUT
10-mrt     Zaalwacht MSE2  
15:00 Deurne Pioniers X12 Yellow Sox X12 2 De Peelhorst DEURNE
15:15 Yellow Sox X12 1 BC LIESHOUT X12 2 FreekMartens-TitusvKoll DaantjeCremers-SamVereijken
15:15 Yellow Sox VSE 2 BV Rooi VSE 1 HarmSwinkels-ChielThomassen MariekeCremers-JuliaVerhoeven
17:00 Yellow Sox MSE 2 Deurne Pioniers MSE GuidoAdam-NanneSwinkels ThijsvdBerg-ChantalSweegers
17:00 Yellow Sox V18 1 Jumping Giants V18 1 SannevNobelen-DjaydeeKraus BasLambregts-FloorSwinkels
11-mrt        
12:30 Jumping Giants M18 Yellow Sox M18 1 sporthal Nederweert NEDERWEERT
14:30 JRC M16 1 Yellow Sox M16 1 De Braken BOXTEL
10:30 Oirschot X10 1 Yellow Sox X10 1 sportcentrum De Kemmer OIRSCHOT
17-mrt     Zaalwacht VSE2  
14:30 Yellow Sox X12 2 Black Shots X12 1 IVervoordeldonk-SjMartens MarkKuijpers-YordvdBoomen
14:30 Yellow Sox X10 1 Vlijmscherp SVH X10 2 JudithSwinkels-YourivVeghel RandyClaassen-JeroenCoenen
15:45 Yellow Sox M18 1 Valkenswaard Falc M18 NonjaSmink-HarmSwinkels EmielKnoops-ThijsVeldman
15:45 Yellow Sox M16 1 BC Bladel M16 2 NanneSwinkels-FloorSwinkels LuukHermans-SannevNobelen
16:15 Deurne Pioniers V18 1 Yellow Sox V18 1 De Peelhorst DEURNE
18-mrt        
13:45 Vido MSE 1 Yellow Sox MSE 1 Den Ekkerman VELDHOVEN
14:30 Tracks Parkstad MSE 2 Yellow Sox MSE 2 In de Biessen HOENSBROEK
11:00 Achilles '71 VSE 1 Yellow Sox VSE 1 De Hongerman NUENEN
12:00 Vido VSE 2 Yellow Sox VSE 2 Den Ekkerman VELDHOVEN
12:30 Grave X12 1 Yellow Sox X12 1 (VR) sportcomplex Op den Ham GRAVE
23-mrt        
18:30 Dunatos M18 1 Yellow Sox M18 1 Marsana MEERSSEN
24-mrt     Zaalwacht MSE1  
12:00 The Black Eagles X10  Yellow Sox X10 1 De Hazelaar ROSMALEN
13:30 OBC X12 1 Yellow Sox X12 1 De Ruivert OSS
15:15 Yellow Sox VSE 2 Den Dungk VSE 3 RensvBommel-GuidoAdam TijnvRijbroek-StefanvdBogaart
15:15 Yellow Sox X12 2 Grave X12 2 EdvWoensel-ChielThomassen BasvRijbroek-MounirBouzrou
16:00 Basketbal Limburg V18 Yellow Sox V18 1 Boshoven WEERT
17:00 Yellow Sox MSE 2 Dunatos MSE 2 SanderSwinkels-AlexVermeulen KoenvdHeuvel-MilanvWutswinkel
17:00 Yellow Sox VSE 1 Almonte VSE 1 NBB MvdKerkhof-BasMeisen-WvdBerg
19:00 Yellow Sox MSE 1 BC Heeze MSE 1 NBB FrMartens-RvWoensel-TitusvKoll
25-mrt        
13:45 Vido M16 1 Yellow Sox M16 1 Den Ekkerman VELDHOVEN
7-apr     Zaalwacht VSE1  
14:00 Yellow Sox X12 2 BC LIESHOUT X12 1 AZabergja-JulievOosterhout RubinvDomburg-IanChristiaens
14:00 Yellow Sox X10 1 BV Schijndel X10 1 TeunVerberne-DesleyvdLaar JJIhama-NimovCalsteren
14:45 BC LIESHOUT X12 2 Yellow Sox X12 1 De Klumper LIESHOUT
15:15 Yellow Sox M18 1 BC Bumpers M18 2 JolijnAnderiesse-Stefanie Derks LindeMaas-AndreaVink
15:15 Yellow Sox M16 1 BV Schijndel M16 1 MarlijndeKoning-ReneeMartens JillLathouwers-YaraGoossens
17:00 Yellow Sox VSE 1 Trajanum VSE 1 NBB YvVeghel-KoendeRoij-ThijsHagens
18:45 Akros VSE 1 Yellow Sox VSE 2 't Hoogkoor BOXMEER
19:00 Aeternitas MSE 1 Yellow Sox MSE 2 De Grenslibel STRAMPROY
8-apr        
10:30 Jumping Giants V18 1 Yellow Sox V18 1 sporthal Nederweert NEDERWEERT
14-apr     Zaalwacht MSE1  
12:30 Gennep Cougars X12 Yellow Sox X12 2 Pica Mare GENNEP
15:30 Yellow Sox X12 1 Akros X12 1 SSwinkels-EdwardvWoensel ThijsVeldman-SannevNobelen
15:30 Yellow Sox V18 1 Akros V18 1 MaupvdKerkhof-BasMeisen KoenvdHeuvel-DjaydeeKraus
16:15 EBBC X10 1 Yellow Sox X10 1 Sporthal Zuid 'S-HERTOGENBOSCH
17:15 Yellow Sox VSE 2 Wildcats VSE 1 MvWuytswinkel-AlexVermeulen SienLenssen-FamkeKoolen
19:00 Yellow Sox MSE 1 BC Bumpers MSE 1 NBB LVermeulen-SVereijken-DvKimmenade
20:00 Almonte M16 2 Yellow Sox M16 1 De Eckart EINDHOVEN
15-apr        
14:30 Jumping Giants MSE Yellow Sox MSE 2 sporthal Nederweert NEDERWEERT
17:15 BC Kimbria VSE 1 Yellow Sox VSE 1 Geusselt MAASTRICHT
21-apr     Zaalwacht MSE2  
13:45 Yellow Sox X10 1 Attacus X10 1 JeroenvdHeuvel-RuudvWoensel DaveyvdVen-MilanKerkman
15:15 Yellow Sox M16 1 Oirschot M16 1 RensvBommel-SvenSeegers ThijsHagens-JJIhama
15:45 Yellow Sox X12 2 BV Rush X12 1 RubinvDomburg-TijnvRijbroek SjoerdMartens-FreekRelou
17:00 Yellow Sox MSE 2 E.B.C.G. MSE 2 AndreaVink-Nicole vd Aa CemBertsun-FlorisKeunen
17:00 Yellow Sox M18 1 E.B.C.G. M18 1 StefanieDerks-MeikePeeters YordvdBoomen-JensvAnsem
18:00 Almonte V18 3 Yellow Sox V18 1 De Eckart EINDHOVEN
18:15 BC LIESHOUT VSE 1 Yellow Sox VSE 2 De Klumper LIESHOUT
19:00 Yellow Sox VSE 1 Achilles '71 VSE 1 NBB BvRijbroek-MBouzrou-StvdBogaart
20:00 BC LIESHOUT MSE 1 Yellow Sox MSE 1 De Klumper LIESHOUT
         
22-apr        
12:15 Oirschot M16 1 Yellow Sox M16 1 sportcentrum De Kemmer OIRSCHOT
9:15 Den Dungk X12 1 Yellow Sox X12 1 De Misse DEN DUNGEN
28-apr        
18:15 BV Schijndel M16 1 Yellow Sox M16 1 sporthal Bunderstraat SCHIJNDEL
18:15 BV Schijndel X10 1 Yellow Sox X10 1 sporthal Bunderstraat SCHIJNDEL
12-mei        
14:45 BC LIESHOUT X12 1 Yellow Sox X12 2 De Klumper LIESHOUT
         
         
Website door Buro TARGET